Прихильники

29.02.16

Олень ювілейний )))))

Не дивуйтесь-так,на пляшці-олень)))
Мені поступило замовлення-зробити пляшку на Дн молодого чоловіка і щоб на пляшці було зображення оленя))) Не знаю,чим мотивували свій вибір замовники? Хоча,вони сказали,що іменинник-затятий мисливець....хз ? Мені головне-виконати замовлення і я думаю,що з поставленою задачею впоралась ?

4 коментарі:

 1. Олень?! Як цікаво :)))) І дуже гарно. Колір дуже смачний.

  ВідповістиВидалити
 2. Дуже навіть нормальне замовлення - більшість людей не знають, що олень — це сприятливий символ, що асоціюється з Сонцем, сходом, світлом, чистотою, оновленням, відродженням, творенням і духовністю. Завдяки схожості оленячих рогів з гілками образ оленя пов'язаний з Древом Життя. Крім того, роги оленя символізують сонячні промені, родючість. Дорослий олень-самець — сонячна емблема достатку.
  У християнському символізмі олень втілює релігійне натхнення і завзяття, оскільки новонавернені жадали знання «…як олень жадає досягти прохолодного струмка, щоб напитися». Саме у цьому значенні оленя зображають на хрестильних купелях, а також в релігійному живописі — пьючим біля підніжжя хреста. У християнській іконографії олень, топчучий змію, — емблема християнина боротьби із злом. Деякі святі зображаються з оленем, як їх атрибутом, наприклад олень з розп'яттям між рогами — емблема святого Губерта.
  У слов'ян олень вважався уособленням предків. За повір'ями, він умів творити різні дива, говорити людським голосом. У стародавніх колядках олені, як і коні переносять душі померлих в потойбічний світ. Оленя відносили до царствених тварин: він править всіма рогатими тваринами.
  Отак ;-)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ого,як круто! Я й не знала...а б.Т. мабуть щось знала))))))
   Можна,Алінко,я поширю цю інформацію?))))

   Видалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...